web Hornyphon

Cena: 3.999,- CZK   Poštovné ČR: 220,- CZK

UNIKÁT – přenosný magnetofon na baterie. Kopie PHILIPS EL 3585, vyráběná firmou Diola Batterie v Rakousku cca v letech 1961-1962. Stav zařízení viz komentované video výše. Nezkoušeno, ale dle fotek chybí jedna hlava, ucho na přenášení a plexi kryt cívek. Na magnetofon aktuálně nasazeny 10cm cívky s páskami, ale originálně tam patří o něco menší,,, 10cm se tam vejdou. Vzhledem ke stáří a stavu zařízení prodej výslovně pouze jako exponát do sbírky bez jakékoliv záruky.

#UNIKAT Diola Batterie Wien – #PHILIPS#HORNYPHON WM4100BT/00 Battery Operated Vertical Tragbares Tonbandgerät Reel to Reel Portable Tape Recorder Magnetophone – портативный магнитофон с батарейным питанием DESCRIPTION The Austrian-made Diola – WM4100BT/00 was a clone of the Philips EL 3585, made under license by Hornyphon. It was a battery-powered recorder, half-track mono with a single speed of 1 ips and a 4″ spool capacity. A transparent lid protected the tape while still leaving the controls accessible. (Reel size was reduced to 3″ with lid closed). Price when new (in Austria) was 2,180 schillings which included the Philips microphone, empty spool, reel of tape and radio lead.


fbbuttonInstagram logotwitter

Pokud vás zajímá co bude vystaveno do prodeje a chcete být informováni ještě dříve než budou nabídky zveřejněny, tak můžete odebírat nový YouTube kanál Angelicaaudio – odkaz na kanál zde (následně stačí kliknout na ikonu „odebírat“): https://www.youtube.com/user/Angelicaaudio

  • Angelicaaudio 2013
  • Angelicaaudio 2013
  • Levný servis a pomoc s PC
  • Angelicaaudio 2013