Tesla ARN 738 Angelicaaudio

Cena: 999,- CZK/2ks   Poštovné ČR: 250,- CZK – PRODÁNO (další 2 páry ve výborném stavu sice skladem, ale v kompletních reprosoustavách – tj. v případě demontáže výrazně vyšší cena)

2ks reproduktory Tesla ARN 738. Stav viz video. Zvukově sice O.K., ale jeden nemá magnet v ose a při pohybu membrány rukou je cítit zadrhávání cívky. Druhý je v lepším stavu, ale také v určité poloze při pohybu membrány rukou dojde ke kontaktu cívky s pólovým nástavcem. Když je do reproduktorů puštěný signál ze zesilovače, tak hrají bez zvukových problémů … a to jak samostatně, tak i když byly namontovány v ozvučnicích. Každopádně nejsou vzhledem k výše uvedenému v perfektním stavu. Vzhledem ke stáří reproduktorů přes 40 let a vzhledem k jejich stavu prodej bez jakékoliv záruky jako zařízení k údržbě.


fbbuttonInstagram logotwitter

Pokud vás zajímá co bude vystaveno do prodeje a chcete být informováni ještě dříve než budou nabídky zveřejněny, tak můžete odebírat nový YouTube kanál Angelicaaudio – odkaz na kanál zde (následně stačí kliknout na ikonu „odebírat“): https://www.youtube.com/user/Angelicaaudio

  • Angelicaaudio 2013
  • Angelicaaudio 2013
  • Levný servis a pomoc s PC
  • Angelicaaudio 2013