Quadral Quintas QLX155 Angelicaaudio

Reprosoustavy mají nové (nepoužité) hlubokotónové reproduktory. Původní originální basáky Quadral (exportní verze TVM) byly poškozené. Nahradil jsem je nepoužitými basáky stejného výrobce – TVM, ale použil jsem typ s výrazně lepším zvukovým projevem než firma Quadral. Rozměry basáků jsou totožné – otvory pro šrouby v totožné rozteči – nebyly tedy nutné žádné úpravy ozvučnice. Vlastní ozvučnice bohužel vykazují výrazné stopy používání a vzhledová poškození – mají ťuknuté některé rohy a hrany. Prodávám tedy výslovně jako vzhledově poškozené sloupové reprosoustavy se slušným zvukovým projevem – jednoznačně lepším než původní originály. Rámečky se síťkami nejsou k dispozici.

ikona fotoaparát

Pro ilustraci uvádím odkaz na E-bay, kde se koncem února 2014 prodal v aukci pár těchto použitých reprosoustav (v hezkém vzhledovém stavu) za částku 263,- EUR = cca 7.300,- CZK     Quadral Quintas QLX155 E-BAY Klikněte ZDE

Cena – 1.999,- tj. – cca na úrovni 27% ceny v zahraničí.

Pokud vám tedy nevadí vzhledové vady ozvučnic, tak můžete mít zvukově lepší reprosoustavy než původní originál za výrazně nižší částku.

  • Angelicaaudio 2013
  • Angelicaaudio 2013
  • Levný servis a pomoc s PC
  • Angelicaaudio 2013