We speak Czech, English, German, Russian. Do not hesitate to contact us by E-mail. Worldwide shipment possible, but only up to 20 kgs packages.

Přestože to není příliš obvyklé, tak udávám na tomto webu pouze mailový kontakt (a také kontakt na Facebook). Nemohu „stále telefonovat“, to bych skutečně nic neudělal. Protože však vybíráte audio, které vám bude sloužit ještě „desítky let“ a nekupujete „housky“, tak jsem přesvědčen, že výběr a příprava ozvučení může klidně trvat delší dobu a že to nebude ničemu na škodu.

Pro stálé „zákazníky“ jsem samozřejmě na telefonu a také většinou fyzicky v poslechovce k dispozici v době od 8:30 do 22:00 hodin. Telefonní číslo sdělím na vyžádání (následně stačí prozvonit a já vám zavolám….. řešení audia po telefonu je vždy na dost dlouhou dobu a pro tyto účely mám nastavený neomezený tarif, takže není nutné abyste si „vyháněli peníze z kapsy“ :-))) Toto platí samozřejmě pouze pro české mobilní operátory a pevné linky v rámci ČR. Na zahraniční čísla nevolám.

Poslechovka se nachází v Praze 9 v dosahu metra B – Rajská zahrada (minutu autem nebo 2 stanice autobusem). Adresu sdělím na vyžádání.

emailfbbuttonInstagram logotwitter

Hlavní sklad je umístěn ve střeženém průmyslovém areálu mimo Prahu a není přístupný zákazníkům.

  • Angelicaaudio 2013
  • Angelicaaudio 2013
  • Levný servis a pomoc s PC
  • Angelicaaudio 2013