Vzhledem k EET nemohu bohužel od 1.3.2017  přijímat platby v hotovosti. Omlouvám se za tuto nepříjemnost a komplikaci, ale i při osobním převzetí je možná bohužel platba pouze bankovním převodem na základě faktury. Vzhledem k tomu, že se EET vztahuje i na platby kartou, tak není možné platit ani platebními kartami. Věřím, že toto „doufám, že pouze dočasné“ opatření pochopíte. Děkuji.

POZOR – DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – KABELY: Pokud nejsou kabely pevnou součástí zařízení, tak nejsou předmětem nabídky (přestože kdysi, když byla zařízení nová, tak samozřejmě v originálním novém balení kabely byly). Vzhledem k tomu, že u většiny zařízení nejsou k dispozici původní originální kabely (a kabelů je tedy k dispozici výrazně méně než vlastních zařízení), tak při odzkušování zařízení používám kabely, které jsou vybavením poslechové místnosti. Některých kabelů mám k dispozici více ks a je možné je na vyžádání k zařízení přidat. Některé kabely však mám k dispozici ve velmi omezeném množství a není je tedy možné k zařízení přidat. Takže pokud nejsou kabely pevnou součástí zařízení, tak nejsou předmětem nabídek, přestože je při odzkušování zařízení na videu a některých fotografiích u zařízení vidíte. Kabely tedy vždy pouze na základě individuální domluvy. Totéž platí i u různých propojek, redukcí, konektorů, antén atd… Děkuji za pochopení.

Osobní převzetí

Osobní převzetí je samozřejmě tím vůbec nejlepším řešením. Nehrozí nebezpečí poškození při zaslání poštou a navíc si při osobním převzetí můžete vyzkoušet funkčnost.

Osobní převzetí je možné prakticky téměř kdykoliv (tedy přesněji řečeno cca od 9 do 22h) po předchozím potvrzení termínu (mailem, telefonicky) u mne v poslechovce na Praze 9.

Já jsem tady sice víceméně nepřetržitě 24 hodin denně, ale občas také musím někam zmizet :-)

Zaslání poštou

Dodání je možné pouze 2 způsoby, buď osobní převzetí u mne v Praze 9 nebo poštou na základě převodu na účet včetně poštovného. Dobírka bohužel možná není. Mám smlouvu s dopravcem na balíky do ruky, na poštu, cenné balíky a doporučené zásilky. Dopravce si pro to jezdí sem a nemohu řešit jiný způsob dodání. Navíc v případě zaslání na dobírku hrozí nebezpečí nepřevzetí zásilky. Takže na dobírku zásadně nikdy, nikomu a nic neposílám.

Po obdržení objednávky Vám bude vystavena faktura a objednané zařízení rezervováno po dobu 5-ti dnů,  což je dostatečná doba pro realizaci bankovního převodu. O připsání částky na účet a stejně tak o odeslání zásilky vás budu informovat. Zásilky uhrazené (připsané na účet) do pondělí do 9:00 hod. jsou odesílány v rámci hromadného svozu v úterý. Zásilky uhrazené do čtvrtka do 9:00 hod. jsou odesílány v pátek. (Samozřejmě pokud do toho nevleze státní svátek jako třeba v květnu,,, v tom případě se svoz nerealizuje a dodání je o několik dnů zpožděné).

Rezervace

V případě, že nemáte v okamžiku objednání dostatek finančních prostředků nebo nemůžete převzít zařízení, tak je možné po uhrazení rezervační zálohy zařízení rezervovat po dobu 30 dnů. Po uplynutní této doby budou zařízení uvolněna do dalšího prodeje.

Záruka

Vzhledem k tomu, že zařízení jsou desítky let stará (většina zařízení 20-30-40-50 let a někdy i starší), tak není technicky možné, aby zařízení byla plně funkční jako zařízení nová nebo zánovní. Postupem času dochází nejen k opotřebení, ale především také k degradaci materiálů – součástky i materiál stárnou, a není tedy technicky možné aby měly stejné vlastnosti jako u nových nebo zánovních zařízení. Z tohoto důvodu jsou všechna zařízení prodávána VÝSLOVNĚ JAKO EXPONÁTY PRO SBĚRATELSKÉ ÚČELY – K VYSTAVENÍ DO SBÍRKY – BEZ ZÁRUKY NA FUNKČNOST. Kromě opotřebení, které je způsobené dřívějším používáním a kromě vzhledových vad, je nutné počítat zejména s následujícími skutečnostmi (pouze ilustrativně uvedeno několik příkladů – nejedná se o kompletní výčet-seznam vad) – stará guma tvrdne a puchří, mazací materiály vyschnou a ztvrdnou – to má vliv na mechanicky pohyblivé části, ložiska, motorky atd.., elektrolytické kondenzátory vysychají, svitkové kondenzátory praskají, dochází ke studeným spojům v elektronice, potenciometry jsou ochozené a prskají či v některých polohách vynechávají, u vypínačů přepínačů spínačů oxidují kontakty, materiály citlivé na změny teplot – zejména některé slitiny se deformují a rozpadají, i při krátkém vystavení vlhkosti dochází k poškození či deformacím některých materiálů, plastové díly vlivem UV záření mění své vlastnosti i barvu, vlivem času a vibrací dochází k uvolnění různých spojů … atd … atd… Uvedeno je pouze ilustrativně několik málo příkladů.

Balení zásilek

Pokud někomu něco posílám poštou, tak to také vyžaduje kvalitní zabalení. Na pár fotkách zde vidíte jak vypadají „moje balíky“. Nečekejte tedy úhlednou krabičku jako když vám mobilní operátor posílá nový telefon. Přijde vám poštou „nevzhledné bago“ obložené hromadou polystyrenu (především ze spodní strany krabice), občas z boku kus dřevěné desky, která chrání křehký plexisklový kryt magnetofonů před promáčknutím atd… Veškerá elektronika je nejdříve obalena průhlednou stahovací igelitovou fólií (tou co se ve fabrikách stahují kartony na paletě). Tato fólie chrání přístroje před znečištěním od prachu a jiného „svinstva“ z výplňového materiálu. Dále je zařízení obloženo výplňovým materiálem (někdy volně obloženo řezankou z papíru, molitanu, polystyrenu, někdy nafest obaleno měkkou molitanovou, bublinkovou či jinou fólií). A jak vidíte na fotkách, tak je karton zvenku podložen a někdy i obložen polystyrenem. Při balení to nadělá pěkný „bordel“ a balení kotoučáku či větších reprosoustav mi zabere vždy minimálně hodinu čistého času,,, sežere to cca 10 metrů fólie a kolikrát i více než jeden kotouček lepicí pásky.

Foto – Balíky: Reprosoustavy, Gramofon, Kotoučový magnetofon (každý balík vypadá vzhledově vždy jinak – dle dostupného obalového materiálu, ale vždy je maximálně zabezpečen proti poškození)

baleni

Reprosoustavy

Balení gramofon

Gramofon

Balení kotoučový magnetofon

Kotoučový magnetofon

Výkup audiozařízení

Běžně vykupuji kvalitní tuzemská i zahraniční audiozařízení. V nabídkách prosím uvádějte přesné typové označení,  vzhledový a technický stav (vhodné je přiložit případně i fotografie) a také požadovanou cenu. V případě domluvy je možné přivézt zařízení osobně do poslechovky, kde bude po kontrole technického stavu vyplacena částka za zařízení v hotovosti. (Pro velmi zajímavá zařízení jsem vyjímečně ochoten přijet si osobně k Vám – ale skutečně pouze vyjímečně).  Pokud nemáte možnost přivézt zařízení osobně či zajistit bezpečnou dopravu osobním vozem do Prahy, tak je samozřejmě možné i zaslání poštou. Balení audiozařízení je však velmi náročné (viz fotografie a popis výše). V případě zaslání poštou je jediný způsob platby za zařízení převodem na účet – do 24 hodin od příchodu zásilky – tj. po kontrole stavu zařízení (to je totiž jediný způsob, jak přimět prodávající, aby věnovali balení patřičnou pozornost). Zaslání na dobírku není možné – u dobírkové zásilky totiž není možné zkontrolovat stav zařízení před provedením úhrady.

fbbutton

  • Angelicaaudio 2013
  • Angelicaaudio 2013
  • Levný servis a pomoc s PC
  • Angelicaaudio 2013